سقف کاذب شیشه ای

امروزه سقف کاذب در ساختمان‌ها جزئی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت . محلی برای عبور تأسیسات که دسترسی به آن نیز بسیار مهم است. گاه این سقف‌ها محلی برای نور دهی نیز به حساب می‌آیند که اهمیت آن‌ها را دو چندان می‌کند . معمولاً سقف‌های کاذب در سرویس‌های بهداشتی و یا آشپزخانه وجود دارد که توجه به زیبایی آن‌ها باعث زیباتر شدن این فضاها در منزل می‌شود.

بسیاری از افراد که علاقه‌مند به داشتن فضایی زیبا و متفاوت هستند، علاقه‌ای به استفاده از متریال‌های بی ارزشی چون طلق‌های پلاستیکی برای این فضا ندارند. از این رو برای پوشش خاص و متفاوتی که نیاز دارند، دچار مشکل و سر در گمی می‌شوند.

از این رو هنرمندان ما بر آن شدند تا محصولی زیبا، منحصر به فرد و مناسب برای این سقف‌های کاذب طراحی کنند. پیشنهاد ما استفاده از انواع شیشه های تزیینی است که با قابلیت‌های بسیاری که دارند، بسیار مناسب این فضاها می‌باشند.

امکان ساخت این شیشه‌ها در ابعاد مختلف وجود دارد؛ چرا که همه مراحل ساخت آن‌ها در داخل کشور و توسط هنرمندان داخلی انجام می‌شود . از دیگر مزایای استفاده از آن‌ها نصب ساده است که استفاده از آن‌ها را برای کلیه افراد سهل و آسان می‌کند . وجود طرح‌ها و تکنیک‌های مختلف در طراحی این شیشه‌ها باعث شده که هر شخصی با هر سلیقه‌ای بتواند یک نمونه از آن‌ها را انتخاب کند.

این شیشه‌ها به دلیل سکوریت بودنشان دارای ایمنی مناسب هستند. شیشه به دلیل شفافیتش قابلیت عبور نور را به راحتی در اختیار ما قرار می‌دهد تا بتوانیم نوردهی مناسبی در فضا داشته باشیم. در محل‌هایی که نیاز به پوشش کامل فضای پشتی وجود دارد، می‌توان با مات کردن پشت شیشه از این امکان نیز برخوردار شد.

کلیه رنگ‌های کار شده بر روی این شیشه‌ها کاملاً بر روی شیشه تثبیت شده است؛ به طوری که بر اثر بخار، خراش و یا هر نوع شستشویی مشکلی برای آن‌ها پیش نمی‌آید و امکان تمیز شدن را به بهترین شکل به مصرف‌کننده می‌دهند. از این روست که استفاده از این نوع شیشه‌ها برای بسیاری از افراد مناسب و جالب است.

سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ای ارزانسقف کاذب آشپزخانهقیمت سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ای ارزانسقف کاذب شیشه ایقیمت سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب پاسیوسقف کاذب شبکه ایسقف کاذب مشبکسقف کاذب آشپزخانهسقف کاذب آشپزخانه شیشه ایسقف کاذب شیشه ای ارزانسقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ای ارزانسقف کاذب آشپزخانهقیمت سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ایسقف کاذب شیشه ای ارزانسقف کاذب شیشه ایقیمت سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب پاسیوسقف کاذب شبکه ایسقف کاذب مشبکسقف کاذب آشپزخانهسقف کاذب آشپزخانه شیشه ایسقف کاذب شیشه ای ارزان

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات