قیمت کابین دوش | قیمت دوردوشی | قیمت کابین حمام ارزان

آبشار کابین: تولید کننده انواع دور دوشی / کابین حمام / پارتیشن دوش / اتاق دوش/ کابین دوش ساده /کابین دوش حمام / درب حمام شیشه ای

امروزه در حمام‌هایی که سرویس بهداشتی و حمام در فضای مشترکی قرار گرفته‌اند، کابین دوش حمام بهترین انتخاب برای جدا کردن فضای حمام از سرویس بهداشتی است. برای اغلب این نوع کابین دوش ها از درب‌های کشویی استفاده می‌شود.

ابعاد و اندازه دور دوشی حمام مناسب برای شما به میزان زیادی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای دوش حمام شما بستگی دارد. آبشار کابین قابلیت ساخت انواع کابین دوش و دور دوشی حمام را دارد.

قیمت کابین دوشکابین روی وان و جکوزیحمام شيشه ایپارتیشن دوشکابین دوش فریم لسکابین دوشکابین دوردوشیدوش کابیندوردوشی فریم لسکابین دوش حمام ایرانیدوردوشی ریلیدرب شیشه ای حمامکابین دوش خارجیکابین دوش حمام جدیدکابین دوش طلایی

نکته مهم دیگر هنگام انتخاب مدل کابین دوش حمام این است که از کابین دوش های چینی یا کابین دوش های به اصطلاح ترک که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. زیرا هیچ گونه لوازم یدکی ندارند و یک بار مصرف می‌باشند. قیمت کابین دوش حمام پارامتری مهم در انتخاب کابین دوش حمام محسوب می‌شود. بیشتر کابین دوش های فروخته شده در ایران وارداتی بوده و دارای قیمت بالایی می‌باشند. آبشار کابین با تولید داخلی کابین دوش حمام توانسته بخشی از هزینه‌های واردات قطعات کابین دوش را کاهش داده و قیمت دوردوشی را تا 30% نسبت به کابین دوش های وارداتی ارزان‌تر نماید.

هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین حمام نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در چرخ‌ها و قسمت‌های مختلف کابین و اختلال در سیستم‌های موجود در آن دیده شود. بنابراین برای پیش‌گیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از حمام خود استفاده کنید، از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه باکیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از خرید کابین دوش های چینی خودداری کنید.

دور دوشی یا پارتیشن حمام چیست؟

با نصب یک درب یا یک پانل مناسب در مقابل قسمتی فرو رفته از فضا می‌توانید یک کابین حمام کامل به وجود آورید. طوری که گرما و بخار و هم‌چنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند. به این صورت دو سمت کابین دوش با دیوار پوشانده شده است. 

قیمت کابین دوش بر اساس نوع فریم بوده، دارای ارتفاع استاندارد 2 متر و عرض‌های متغیر می‌باشد. کلیه یراق آلات استیل 304 و فریم‌ها آلومینیومی می‌باشند. در هنگام انتخاب کابین دوش پارامترهایی در قیمت آن تأثیرگذار می‌باشند. اولین نکته در قیمت کابین دوش شیشه ای یا طلقی بودن آن است که مدل شیشه ای هزینه بیشتری برای شما بخواهد داشت؛ به خصوص اگر بخواهید شیشه‌ها را سندبلاست کنید. نکته بعدی نوع فریم و رنگ بندی آن است که تأثیر زیادی بر قیمت کابین دوش دارد و نکته آخر هم، نوع شیشه استفاده شده در کابین دوش حمام می‌باشد که اغلب شیشه سکوریت ساده شفاف می‌باشد.

قیمت کابین دوش و حمام شیشه ای آبشار کابین زیر قیمت بازار می‌باشد و با کیفیتی بالاتر از کارهای چینی تولید می‌شود.

کلیه سفارشات تولید کابین دوش حمام ظرف 4 روز کاری ساخته و تحویل داده می‌شود.

کابین شیشه ای دوشکابین دوش ریلیاتاق دوشدرب کشویی حمامدوردوشی شیشه ایدوردوشی خارجیدوردوشی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin