خرید اینترنتی کابین دوش | فروشگاه کابین دوش حمام

در خرید اینترنتی کابین دوش به نکات زیر توجه فرماید:

ـ شیشه های کابین دوش حتماً شیشه سکوریت باشند در ضخامت های ۶ میل یا ۸ میل یا ۱۰ میل  

ـ فریم های کابین دوش حتماً از جنس آلومینیوم باشند تا دچار زنک زدگی نشود

ـ یراق آلات (شامل چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) حتماً از جنس استیل ۳۰۴ یا مواد ضد زنگ و محکم دیگر باشند

شرکت ما یکی از تولید کنندگان انواع پارتیشن حمام و کابین دوش حمام می باشد. بنابراین، شرکت ما می تواند با توجه به فضا و بر اساس سلیقه شما، انواع کابین دوش ها را در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ با شکل های مختلف صاف، مربع مستطیلی، ۱۳۵ درجه، تمام گرد و نیم گرد تولید نماید. با این وجود توصیه می شود برای فضاهای کوچکتر از ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر (در کابین دوش های مربع مستطیلی و ۱۳۵ درجه)، ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر (در کابین دوش های نیم گرد و تمام گرد) و ۱۰۰ سانتیمتر (در کابین دوش های صاف) از کابین دوش استفاده ننمایید تا بتوانید به راحتی در آن دوش بگیرید.

اندازه کابین دوش مناسب برای شما به میزان زیادی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام شما بستگی دارد. ابعاد کابین دوش باید به گونه ای باشد که استفاده از سایر قسمت ها و تجهیزات داخل حمام را به راحتی برای شما فراهم کند.

یکی دیگر از مواردی که در مورد اندازه و ابعاد کابین دوش حائز اهمیت است، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده شود، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد.

برای انتخاب کابین دوش باید به موارد زیادی توجه داشت. برخی از این موارد عبارتند

۱ ـ انتخاب مدل کابین دوش:

کابین دوش ها در مدل های مختلف تمام گرد، نیم گرد (جلو گرد)، مربع مستطیلی، ۱۳۵ درجه (زاویه دار) و صاف تولید می شوند. کابین دوش می تواند بر روی زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو یا لبه و کف حمام نصب شود. در هنگام انتخاب مدل کابین دوش باید مدلی را انتخاب کنید که با سلیقه و خواسته شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود.

۲ ـ انتخاب نوع درب کابین دوش:

اصولاً دو مدل درب ریلی (کشویی) و لولایی (بازشو) در کابین دوش ها وجود دارد. درب های ریلی برای حمام هایی که عرض کوچک و طول بزرگ دارند، و درب های لولایی برای حمام هایی که عرض بزرگ و طول کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین را دارند، به کار می روند.

۳ ـ اندازه کابین دوش:

اندازه کابین دوش به میزان زیادی به اندازه فضای سرویس بهداشتی و حمام شما بستگی دارد. ابتدا باید به طور دقیق فضای زمینی موجود و هم چنین، ارتفاع فضا را اندازه گیری و جای قرارگیری در و پنجره را مشخص کنید. پلان زمینی ساده ای را ترسیم کنید و در آن اندازه و جای قرارگیری در و پنجره و دیگر تجهیزات موجود را مشخص کنید و این پلان را همراه خود برای خرید کابین ببرید.

ضمناً یکی دیگر از مواردی که در تعیین اندازه کابین دوش باید به آن توجه کرد، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده نماییم، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد.

شرکت ما قادر به ساخت کابین دوش در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ می باشد؛ اما نکته ای که در انتخاب کابین دوش وجود دارد، این است که توصیه می شود برای فضاهای کوچکتر از ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر (در کابین دوش های مربع مستطیلی و ۱۳۵ درجه)، ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر (در کابین دوش های نیم گرد و تمام گرد) و ۱۰۰ سانتیمتر (در کابین دوش های صاف) از کابین دوش استفاده نکنید. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که قبل از سفارش، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از سرویس رایگان اندازه گیری و مشاوره استفاده نموده و کابین دوشی مناسب با فضای خود انتخاب کنید.

۴ ـ اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش:

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و بعضاً از کابین دوش های آماده چینی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. هیچ چیز نا امید کننده تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت های مختلف آن دیده شود. بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال های متمادی از کابین دوش خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه با کیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه خود کم نگذارید و کابین دوش های آماده چینی را نخرید.

برای تماس با کارشناسان ما با شماره های ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ و ۰۲۱۶۶۵۲۲۵۸۹ تماس حاصل فرمایید

کابین دوشکابین روی وان و جکوزیکابین دوش حمامکابین حمامکابین دوش شیشه سکوریتدوردوشیپارتیشن حمامدوردوشی ایرانیپارتیشن شیشه ای حمامحمام شيشه ایپارتیشن دوشکابین دوش فریم لسکابین دوشکابین دوردوشیدوش کابینکابین دوش حمام ایرانیکابین دوش خارجیکابین دوش حمام جدیدکابین شیشه ای دوشدوردوشی ریلیکابین دوش طلاییدرب کشویی حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات