قیمت کابین دوش دست دوم

شاید شما هم بعد از جستجو در بازار و اینترنت برای خرید کابین دوش، به این نتیجه برسید که از کابین دوش های دست دوم استفاده کنید؛ چرا که قیمت کابین دوش دست دوم در حدود دو سوم قیمت کابین دوش نو است. اما آیا این درست است که یک کالای دست دوم؛ مخصوصاً کابین دوش را فقط به دلیل ارزان بودن خرید.

با توجه به این که کابین دوش از جمله وسایل بهداشتی محسوب می‌گردد، استفاده از کابین دوش دست دوم صحیح نبوده و ممکن است باعث بروز بیماری‌هایی مانند انواع قارچ‌های پوستی گردد. لذا خرید کابین دوش دست دوم به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. ضمن این که 90% این کابین دوش های دست دوم دارای مشکلاتی از جمله خرابی چرخ‌ها هستند که با گذشت چند ماه از خرید با آن‌ها مواجه می‌شوید. این یکی از دلایلی است که همواره قیمت کابین دوش دست دوم بسیار پایین‌تر از قیمت کابین دوش نو می‌باشد. در ادامه با برخی از این مشکلات آشنا خواهیم شد.

بنابراین، هیچ گاه برای کاهش هزینه‌ها، به دنبال کابین دوش دست دوم نباشید؛ چرا که ممکن است در آینده هزینه‌های بیشتری را متحمل شوید و سلامتی خود را نیز از دست بدهید. پیشنهاد ما به شما این است که به جای خرید کابین دوش دست دوم از یک پانل شیشه ای سکوریت برای جداسازی فضای دوش از سایر قسمت‌های حمام استفاده کنید که مانع از خیس شدن آن قسمت‌ها نیز می‌گردد و قیمت مناسبی هم دارد. این کار شامل نصب یک پانل شیشه ای سکوریت ریلی یا لولایی به همراه قاب یا بدون آن می‌باشد.

مستر شیشه ایکابین دوش حمامکابین دوش ارزان قیمتپارتیشن دوشقیمت کابین دوش دست دومقیمت کابین دوشحمام شیشه ای

مشکلات کابین دوش دست دوم

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف

3 ـ یراق آلات ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج در رنگ‌های مختلف

4 ـ انواع درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

وجود مشکل در هر یک از این اجزا می‌تواند باعث ناراحتی خاطر شما پس از خرید کابین دوش شود. کابین دوش دست دوم به این دلیل که مدتی از آن‌ها استفاده شده است، ممکن است دارای مشکلاتی باشد که شاید در هنگام خرید متوجه آن‌ها نشوید. از جمله این مشکلات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ اگر درزگیرها دارای کیفیت مناسب نباشند، نمی‌توانند وظیفه خود را که جلوگیری از ورود آب از داخل فضای کابین به بیرون است، به درستی انجام دهند.

2 ـ اگر یراق آلات و به خصوص چرخ‌ها دارای کیفیت مناسب نباشند، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزنند که این باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است در مدت کوتاهی خراب شوند که این موضوع، باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی شرکت آبشار کابین از جنس استیل 304 یا برنج و ضد آب و ضد زنگ، با کیفیت عالی و ضمانت 5 ساله می‌باشند.

3 ـ اگر فریم (قاب) دارای کیفیت مناسب نباشد، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزند که این باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا حتی ممکن است نتواند وزن شیشه را تحمل کند و در نتیجه، با تغییر شکل خود باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش شود. ضمن این که در کابین دوش های ال، اگر فریم دارای ضخامت و کیفیت مناسب نباشد، ممکن است فریم در قسمت میانی به این دلیل که دارای هیچ ستونی نیست، خم شده و شیشه‌ها اندکی به سمت پایین حرکت کنند که این اتفاق اگر باعث شکستن افتادن و شیشه‌ها هم نشود، باعث ایجاد مشکل در حرکت درب‌ها می‌گردد.

کلیه فریم‌های مصرفی شرکت آبشار کابین از جنس آلومینیوم خالص ضخیم و ضد آب و ضد زنگ، با کیفیت عالی و تولید کارخانه اراک می‌باشند و با دستگاه‌های ایتالیایی آبکاری و آنادایز می‌شوند.

برای سفارش کابین دوش و استفاده از مشاوره و اندازه‌گیری رایگان با شماره‌های 02177443675 و 09113578010 تماس بگیرید.

کابین حمامکابین دوش وان و جکوزیاتاق دوشکابین دوش دست دوم

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin