قیمت کابین دوش دست دوم 

کابین دوش های دست دوم مانند توالت فرنگی و روشویی دست دوم می‌باشند. استفاده از این نوع لوازم بهداشتی نبوده و ممکن است باعث ایجاد بیماری قارچ‌های پوستی شود.

پیشنهاد ما به شما استفاده از یک درب یا پنل شیشه ای می‌باشد که باعث جداسازی فضای دوش از سایر قسمت‌ها می‌شود و مانع از خیس شدن محیط حمام میشود و قسمت‌های دیگر فضای حمام را به  محیط خشک تبدیل می‌کند.

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق (پلکسی گلس)

2 ـ فریم (قاب) آلومینیومی خالص تولید کارخانه اراک در رنگ‌های مختلف آبکاری و آنادایز شده با دستگاه‌های ایتالیایی

3 ـ یراق آلات استیل 304 و برنجی

کابین دوش ارزان قیمت

برای جداسازی فضای دوش، وان و جکوزی، می‌توان به جای خرید کابین دوش‌های گران قیمت آماده که دارای تجهیزات جانبی هستند، با استفاده از یک پانل شیشه ای، این فضاسازی را با هزینه‌ای بسیار کم انجام داد که شامل نصب یک پانل شیشه ای ریلی یا لولایی به همراه قاب یا بدون آن می‌باشد.

علاوه بر این، اگر درزگیرها که از اجزای بسیار مهم در کابین دوش ها هستند، دارای کیفیت مناسب نباشند، نمی‌توانند وظیفه خود را که جلوگیری از ورود آب از داخل فضای کابین به بیرون است، به درستی انجام دهند.

یراق آلات نیز یکی دیگر از اجزای کابین دوش هستند که اگر دارای کیفیت مناسب نباشند، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزنند که این باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود یا ممکن است در مدت کوتاهی خراب شوند که این موضوع، باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش می‌شود.

کلیه یراق آلات مصرفی شرکت ما از جنس استیل 304، با کیفیت عالی و دارای گارانتی 5 ساله می‌باشند.

فریم (قاب) نیز یکی دیگر از اجزای کابین دوش است که اگر دارای کیفیت مناسب نباشند، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزنند که این باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود.

کلیه فریم‌های مصرفی شرکت ما از جنس آلومینیوم خالص بیلت نو و با کیفیت عالی می‌باشند.

کابین وان و جکوزیپارتیشن شیشه ای حمامحمام شیشه ایکابین دوشدوردوشیدوردوشی فریم لسکابین دوشدرب شیشه ای حمامحمام شیشه ایدوردوشی ریلیکابین شیشه ای دوشکابین دوردوشیدوردوشی ثابتکابین دوشدوردوشی طلاییحمام شیشه ایزیردوشیدوردوشی گردپارتیشن شیشه ای حمامدوردوشیحمام شیشه ایکابین دوش طلقی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات