کابین دوش ترک

کابین دوش

«کابین دوش» را می توان به دو نوع تقسیم و تعریف کرد:

1 ـ دوردوشی: فضایی اتاق مانند که معمولاً در اطراف دوش حمام نصب می شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. دوردوشی را می توان بر روی وان، جکوزی، زیردوشی، سکو یا لبه و کف حمام نصب نمود.

2 ـ اتاق دوش: فضایی اتاق مانند که دارای تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیردوشی و ... بوده و در فضایی غیر از حمام نصب می شود تا مکانی را برای استحمام به وجود آورد.

اجزای کابین دوش

کابین دوش از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) آلومینیومی خالص در رنگ‌های مختلف

3 ـ یراق آلات استیل 304 (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) در رنگ‌های مختلف

4 ـ درزگیرها و نوارها

کابین دوش ترک

متأسفانه امروزه استفاده از کالاهای خارجی صنایع مختلف در کشور ما به طور گسترده‌ای وجود دارد و هم‍‍‌وطنان عزیزمان به شدت به سمت کالاهای خارجی روی آورده‌اند. صنعت کابین دوش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد بسیاری هستند که در بازار به دنبال کابین دوش های خارجی و به خصوص، کابین دوش های ترک هستند؛ غافل از این که بیشتر کابین دوش هایی که در بازار به نام کابین دوش های ترک به فروش می‌رسند، در اصل، چینی بوده و دارای کیفیت خوب و مورد انتظار شما نیستند. علاوه بر این، نکته جالب این است که بسیاری از همین کابین دوش های چینی به اصطلاح ترک، در داخل کشور تولید شده و ایرانی هستند.

بنابراین، به شما توصیه می‌گردد هیچ گاه برای کابین دوش های چینی تولید شده در داخل کشور به اندازه کابین دوش های ترک هزینه پرداخت نکنید.

شرکت ما یکی از تولید کنندگان داخلی کابین دوش با کیفیت عالی بوده و در تمامی تولیدات خود از شیشه سکوریت سوپر کلیر کارخانه جام ایمن قزوین و پروفیل‌ها و یراق‌آلات چینی و ایرانی با کیفیت و با گارانتی 5 ساله استفاده می‌نماید و آن‌ها را به قیمت کابین دوش های ترک به شما نمی‌فروشد.

کابین وان و جکوزیکابین دوش وان و جکوزیکابین شیشه ای دوشاتاق دوشدوردوشی شیشه ایانواع دوردوشیدوردوشی خارجیدوردوشی جدیددرب شیشه ای حمامدوردوشی ریلیدرب کشویی حمامکابین دوش شیشه سکوریتکابین دوش ترکپارتیشن شیشه ای حمامزیردوشیکابین دوش طلاییکابین دوش ریلیکابین دوش گردکابین دوش حمامدرب شیشه ای حمامکابین حمامدوردوشی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات