کابین دوش جدید

حدود دو دهه است که صنعت کابین دوش در ایران به وجود آمده است. کابین دوش در لفظ عامیانه با نام‌های «دور دوشی»، «اتاق دوش»، «حمام شیشه ای»، «کابین حمام»، «پارتیشن دوش»، «پارتیشن حمام»، «شیشه حمام» و ... نیز شناخته می‌شود. صنعت کابین دوش نیز مانند صنایع دیگر در طول این سال‌ها دچار تغییرات فراوانی شده و پیشرفت کرده است. در این مطلب می‌خواهیم شما را با کابین دوش های جدید و مدرن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

کابین دوش ها از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند:

1 ـ شیشه سکوریت در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آبکاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج یا پلاستیک فشرده

4 ـ انواع درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

5 ـ تجهیزات جانبی

در گذشته کابین دوش ها فقط به صورت طلقی با فریم سفید و درب ریلی و در شکل‌های صاف یا مربع مستطیلی ساخته می‌شدند و دارای تنوع بسیار کمی بودند؛ اما امروزه با توجه به پیشرفت‌هایی که در صنایع مختلف مرتبط با کابین دوش نظیر شیشه‌بری، طراحی و حکاکی روی شیشه، تولید انواع شیشه، تولید یراق آلات و ... صورت گرفته است، می‌توان از کابین دوش های شیشه ای نیز استفاده کرد که در آن‌ها به جای طلق‌های پلکسی گلاس، از شیشه سکوریت یا شیشه‌های نشکن دیگر در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف یا ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده می‌گردد.

علاوه بر این، کابین دوش های شیشه ای دارای مدل‌های مختلفی بوده و می‌توان در آن ها از یراق آلات و فریم‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده نمود. همچنین، می‌توان بر روی شیشه‌ها از طرح‌های مختلف سندبلاست استفاده نموده و آن‌ها را مات کرد. به علاوه این که می‌توان کابین دوش های شیشه ای را در شکل‌های تمام گرد و نیم گرد نیز تولید و اجرا نمود.

کابین دوش های جدیدکابین دوش حمامقیمت کابین دوشدور دوشی حمامحمام شیشه ایقیمت حمام شیشه ای

البته کابین دوش های جدید فقط شامل این موارد نمی‌شود. بلکه با استفاده از همین شیشه‌های نشکن می‌توان مدل‌های مختلف کابین دوش های فریم لس (بدون قاب) را تولید و اجرا نمود که دارای جلوه زیبا و خاصی هستند. کابین دوش های جدید شامل یراق آلات جدید هم می‌باشد. مثلاً در کابین دوش های شیشه ای جدید می‌توان از لولاهای 135 درجه استفاده نمود و کابین دوش های زاویه دار را تولید و اجرا کرد. دستگیره‌های جاحوله‌ای نیز یکی از این یراق آلات جدید هستند که می‌توان از آن‌ها هم به عنوان جاحوله‌ای و هم به عنوان دستگیره استفاده کرد.

شرکت آبشار کابین نیز که از سال 1380 فعالیت خود را جهت تولید و اجرای انواع کابین دوش ها (دور دوشی و اتاق دوش) و پارتیشن های حمام آغاز کرده است، امروزه می‌تواند با استفاده از این امکانات انواع کابین دوش های جدید و مدرن اعم از فریم لس یا فریم دار با درب ریلی، لولایی و سه لته را در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی مات، طلایی براق و زیتونی براق تولید کند و در آن از انواع شیشه‌های ساده، برنزی و دودی 6 میل و 10 میل با طرح‌های مختلف سندبلاست استفاده نماید.

البته کاملاً مشخص است که پیشرفت در صنعت کابین دوش نیز مانند سایر صنایع متوقف نشده و هر روزه شاهد تولید کابین دوش های جدیدتر خواهیم بود. شرکت آبشار کابین نیز همواره سعی در به کار گیری امکانات و تجهیزات جدید و تولید کابین دوش های جدید دارد. کما این که در سال‌های اخیر اقدام به تولید کابین دوش های شیشه ای، تولید کابین دوش های فریم لس، تولید کابین دوش های فریم دار در رنگ‌های طلایی و زیتونی، استفاده از یراق آلات طلایی و زیتونی براق و ... کرده است.

قیمت شیشه حمامدور دوشی طلقیکابین دوش ارزان قیمتکابین دوش حمامقیمت پارتیشن دوش

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin