ابعاد کابین دوش

کابین دوش های تولیدی یا وارداتی چینی دارای ابعاد مشخص، ثابت و استانداردی هستند که ممکن است مناسب فضای شما یا به دلخواه شما نباشد. بنابراین، ما به شما توصیه می‌کنیم حتماً برای تهیه کابین دوش، به شرکت‌ها و کارگاه‌های تولید کابین دوش مراجعه و کابین دوش مناسب فضای خود را سفارش دهید.

شرکت ما یکی از تولید کنندگان انواع کابین دوش است؛ نه فروشنده کابین دوش. آبشار کابین می‌تواند با توجه به فضا و بر اساس سلیقه شما، انواع کابین دوش ها را در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ با شکل‌های مختلف صاف، مربع مستطیلی، 135 درجه، تمام گرد و نیم گرد تولید نماید. با این وجود توصیه می‌شود برای فضاهای کوچکتر از 80 در 80 سانتیمتر (در کابین دوش های مربع مستطیلی و 135 درجه)، 100 در 100 سانتیمتر (در کابین دوش های نیم گرد و تمام گرد) و 100 سانتیمتر (در کابین دوش های صاف) از کابین دوش استفاده ننمایید تا بتوانید به راحتی در آن دوش بگیرید.

اندازه و ابعاد کابین دوش مناسب برای شما به میزان زیادی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام شما بستگی دارد. ابعاد کابین دوش شیشه ای باید به گونه‌ای باشد که استفاده از سایر قسمت‌ها و تجهیزات داخل حمام را به راحتی برای شما فراهم کند.

یکی از مواردی که در مورد ابعاد کابین دوش حائز اهمیت است، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیردوشی استفاده شود، ابعاد کابین دوش باید حتماً به ابعاد زیر دوشی باشد.

جهت اندازه‌گیری کابین دوش حمام به محل قرارگیری روشویی، توالت فرنگی و شیر آلات توجه فرمایید و در نظر داشته باشید دور دوشی در اطراف دوش حمام نصب می‌شود تا مانع از خیس شدن قسمت‌های حمام شود.

ابعاد دور دوشی به فضای حمام شما بستگی دارد، در بعضی از حمام‌ها می‌توان از فضای پرت حمام جهت ساخت دور دوشی یا کابین دوش استفاده کرد.

کابین شیشه ای دوشکابین دوش وان و جکوزیحمام شیشه ایکابین دوشدوردوشیکابین دوش فریم لسحمام شیشه ایدرب شیشه ای حمامکابین دوش خارجیدوردوشی ایرانی

ابعاد استاندارد کابین دوش

همان طور که گفته شد، کابین دوش را میتوان در اندازه‌های مختلف تولید و اجرا کرد. اما کابین دوش ها دارای ابعاد استانداردی هم هستند.

ابعاد استاندارد کابین دوش های مربع مستطیلی و گرد که معمولاً بر اساس ابعاد زیر دوشی مشخص می‌شوند، به صورت زیر هستند:

ـ کابین دوش 80 در 80 سانتیمتر مربعی

ـ کابین دوش  90 در 90 سانتیمتر مربعی

ـ کابین دوش 90 در 90 سانتیمتر گرد

ـ کابین دوش  100 در 80 سانتیمتر مستطیلی

ـ کابین دوش 100 در 100 گرد و مربع

ـ کابین دوش 120 در 80 سانتیمتر مستطیلی

کابین دوش های صاف نیز دارای ابعاد استانداردی هستند. عرض استاندارد برای این نوع از کابین دوش ها 120 تا 300 سانتیمتر و عمق استاندارد نیز حداقل 80 سانتیمتر است.

زیر دوشی | ابعاد زیردوشی حمام

زیر دوشی صفحه‌ای فایبر گلاسی (ورق‌های پلیمری ABS با روکش رزین اکریلیک) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش در کف حمام نصب می‌شود تا فضای دوش را از سایر فضاهای حمام جدا نماید. زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل‌های مربعی، مستطیلی و گرد و با ارتفاع‌های مختلف و مشخص ساخته می‌شوند. می‌توان بر روی انواع مختلف زیر دوشی کابین دوش نصب نمود که در این صورت، نیازی به استفاده از سنگ لبه در زیر کابین دوش نمی‌باشد.

برای آگاهی بیشتر در مورد زیردوشی ها به بخش «محصولات > زیردوشی» مراجعه نمایید.

دوردوشی جدیدحمام شیشه ایپارتیشن شیشه ای حمامکابین دوشکابین دوردوشیکابین دوردوشیدوردوشی خارجیدوردوشی سادهدوردوشی ساده

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات