انتخاب کابین دوش

ممکن است هر کدام از ما به هنگام خرید یک کالا با گزینه‌های مختلفی روبرو شویم و در این زمان است که باید با تحقیق و نیز با آگاهی از سلیقه و شرایط خودمان تصمیم به خرید یکی از این گزینه‌ها بگیریم. البته همیشه هم نمی‌توان به راحتی تصمیم‌گیری کرد. مطمئناً شما هم در هنگام خرید کابین دوش در بازار یا از طریق اینترنت با کابین دوش های متنوعی روبرو شده‌اید که در رنگ‌ها، طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید شده و هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند.

تنوع زیاد کابین دوش حتماً باعث سردرگمی شما در این شرایط می‌شود و با دیدن این تنوع، این سؤال برای شما پیش آمده است که باید کدام مدل را انتخاب کنید. اما نگران نباشید و با ما همراه باشید تا پاسخ این پرسش خود را بیابید. برای آگاهی بیشتر می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت مشاوره انتخاب محصولات

09113578010 ـ 02177443675

انتخاب کابین دوشحمام شیشه ایقیمت حمام شیشه ایقیمت پارتیشن دوش حمام

عوامل مؤثر بر انتخاب کابین دوش

شما به عنوان خریدار کابین دوش باید برای انتخاب کابین دوش به موارد زیادی توجه داشته باشید تا در آینده‌ای نزدیک دچار پشیمانی نشوید. برخی از این موارد عبارتند از:

1 ـ انتخاب مدل و شکل کابین دوش:

کابین دوش ها در شکل‌های مختلف گرد، مربع مستطیلی، 135 درجه و صاف تولید می‌شوند. کابین دوش می‌تواند بر روی زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه و کف حمام نصب شود. در هنگام انتخاب شکل کابین دوش باید شکلی را انتخاب کنید که با سلیقه شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و حرکت در فضا دشوار نشود. همچنین کابین دوش های در مدل‌های مختلف شیشه ای (فریم دار و فریم لس ـ کشویی و لولایی) و طلقی پلکسی گلاس تولید می‌شوند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارد و شما باید با توجه به این مزایا و معایب و بر اساس سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

2 ـ انتخاب نوع درب کابین دوش:

اصولاً دو مدل درب ریلی و لولایی در کابین دوش ها وجود دارد. درب‌های ریلی برای حمام‌هایی که طول کوچک و عرض بزرگ دارند، و درب‌های لولایی برای حمام‌هایی که طول بزرگ و عرض کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین را دارند، به کار می‌روند. درب‌های لولایی را فقط می‌توان برای کابین دوش های شیشه ای فریم لس اجرا کرد که از جنس شیشه سکوریت 10 میل هستند.

3 ـ اندازه کابین دوش:

اندازه کابین دوش به میزان زیادی به اندازه فضا و همچنین، محل قرارگیری عناصر مختلف سرویس بهداشتی و حمام شما بستگی دارد. ابتدا باید به طور دقیق فضای زمینی موجود و همچنین، ارتفاع فضا را اندازه‌گیری و جای قرارگیری در و پنجره را مشخص کنید. پلان زمینی ساده‌ای را ترسیم کنید و در آن اندازه و جای قرارگیری در و پنجره و دیگر تجهیزات موجود را مشخص کنید و این پلان را همراه خود برای خرید کابین ببرید.

ضمناً یکی دیگر از مواردی که در تعیین اندازه کابین دوش باید به آن توجه کرد، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورتی که در داخل کابین دوش از زیر دوشی استفاده نمایید، ابعاد کابین دوش باید حتماً به اندازه ابعاد زیر دوشی باشد. شرکت آبشار کابین قادر به ساخت کابین دوش در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ می‌باشد؛ اما متخصصان این شرکت توصیه می‌کنند برای فضاهای کوچکتر از 90 در 90 سانتیمتر (در کابین دوش های مربع مستطیلی و 135 درجه)، 100 در 100 سانتیمتر (در کابین دوش های گرد) و عمق 80 سانتیمتر (در کابین دوش های صاف) از کابین دوش استفاده نکنید.

بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از سفارش، با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید تا از سرویس رایگان اندازه‌گیری و مشاوره استفاده نمایید.

شماره‌های تماس جهت مشاوره و اندازه‌گیری

09113578010 ـ 09123578010 ـ 02177443675

شیشه حمامیقیمت شیشه حمامیکابین دوش حمامدور دوشی حمام

۴ ـ اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش:

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و بعضاً از کابین دوش های آماده چینی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف آن دیده شود. بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین دوش خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه با کیفیت باشید.

در هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده پرس و جو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به خوبی بررسی کنید تا از سلامت بدنه و همچنین، کارکرد قسمت‌های مختلف آن مطمئن شوید و اگر مشکلی دیدید، همان جا با فردی که برای تحویل و نصب کابین آمده است، بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

5 ـ قیمت کابین دوش:

مطمئناً در هنگام خرید یک کالا، قیمت آن کالا می‌تواند حرف آخر را بزند. شما هم حتماً در هنگام خرید کابین دوش به دنبال یک کابین دوش با قیمت مناسب و کارآیی بالا هستید. این موضوع می‌تواند به شدت در انتخاب شما تأثیر داشته باشد؛ زیرا همان طور که گفته شد، کابین دوش کالایی است که در مدل‌های مختلف با تنوع فراوان تولید می‌شود و هر کدام از این مدل‌ها قیمت مخصوص خود را دارند. همچنین، استفاده از تجهیزات جانبی نیز بر قیمت کابین دوش تأثیر می‌گذارند. در نهایت باید این را گفت که هر کابین دوش ارزانی لزوماً بی‌کیفیت نیست. تنها کافی است کمی درباره انواع کابین دوش تحقیق کنید.

زیر دوشی

زیر دوشی یکی از رایج‌ترین تجهیزات جانبی برای کابین دوش است. زیردوشی صفحه‌ای پلاستیکی (فایبر گلاس با روکش اکریلیک) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش نصب می‌شود تا این موضوع را تضمین کند که آب از محوطه مخصوص دوش خارج نشود و همچنین آب‌بندی و مکش آب به خوبی صورت گیرد. زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل‌های مربع مستطیلی و گرد و با ارتفاع‌های مختلف و مشخص ساخته می‌شوند. این ابعاد استاندارد عبارتند از: 80 در 80 ـ 90 در 90 ـ 100 در 100 ـ 100 در 80 ـ 120 در 80 و 120 در 90 سانتیمتر

متخصصان شرکت آبشار کابین توصیه می‌کنند تا جایی که امکان دارد، از زیر دوشی استفاده نکنید. زیرا زیر دوشی باعث جمع شدن لجن و کثیفی‌های دیگر و نیز سوسک و سایر حشرات در زیرِ زیردوشی می‌شود و همچنین، برای برداشتن زیر دوشی نیاز به متخصص دارید که با دریافت هزینه این کار را برای شما انجام می‌دهد. این دو مورد دلیل خوبی است برای توجیه عدم استفاده از زیردوشی.

قیمت کابین دوشکابین دوش ارزان قیمتپارتیشن دوش حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin