انتخاب کابین دوش 

برای انتخاب کابین دوش باید به موارد زیادی توجه داشت. این موارد عبارتند از:

 انتخاب مدل کابین دوش 

کابین دوش ها در مدل‌های مختلف تمام گرد، جلو گرد، مربع مستطیلی، 135 درجه (زاویه‌دار) و صاف تولید می‌شوند. کابین دوش می‌تواند بر روی زیردوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه و سطح زمین نصب شود. در هنگام انتخاب مدل کابین دوش باید مدلی را انتخاب کنید که با سلیقه و محل نصب شما جور در آید و پس از نصب کابین دوش، فضای کافی برای تجهیزات و عناصر دیگر باقی بماند و ایجاد مزاحمت برای شما نکند.

جای قرارگیری کابین دوش نیز بسیار مهم است و باید در مورد آن تصمیم‌گیری کنید. اگر قرار است کابین حمام جدید خود را درست در جایی قرار دهید که دوش قدیمی در آن جا قرار داشته است، کار ساده‌تر می‌شود؛ زیرا نیاز به لوله‌کشی ندارید و جای شیر آب سرد و گرم مشخص و آماده است.

 انتخاب مدل درب کابین دوش 

درب کابین دوش حمام دارای 2 مدل کشویی و لولایی است. درب‌های کشویی معمولاً برای حمام‌هایی که عرض کوچک و طول بزرگ دارند و درب‌های لولایی برای حمام‌هایی که عرض بزرگ و طول کوچک و فضای مناسب برای باز شدن درب کابین دارند، به کار می‌روند.

 اندازه کابین دوش 

اندازه کابین دوش به میزان زیادی به اندازه فضای سرویس بهداشتی و حمام شما بستگی دارد. ابتدا باید به طور دقیق فضای زمینی موجود و هم‌چنین، ارتفاع فضا را اندازه‌گیری و جای قرارگیری در و پنجره را مشخص کنید. پلان زمینی ساده‌ای را ترسیم کنید و در آن اندازه و جای قرارگیری در و پنجره و دیگر تجهیزات موجود را مشخص کنید و این پلان را همراه خود برای خرید کابین ببرید.

ضمناً یکی دیگر از مواردی که در تعیین اندازه کابین دوش باید به آن توجه کرد، ابعاد زیر دوشی مورد استفاده در داخل کابین دوش است. در صورت نیاز به زیر دوشی باید ابعاد کابین دوش حتماً به اندازه ابعاد زیردوشی باشد.

شرکت ما قادر به ساخت کابین دوش در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ می‌باشد؛ اما نکته‌ای که در انتخاب کابین دوش وجود دارد، این است که توصیه می‌شود برای فضاهای کوچکتر از 80 در 80 سانتیمتر از کابین دوش استفاده نکنید. بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم که شما قبل از سفارش، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان استفاده کرده و حمام شیشه ای مناسب با فضای خود را انتخاب کنید.

 اطمینان از مرغوبیت و کیفیت عالی کابین دوش 

در هنگام انتخاب کابین دوش باید حتماً از مرغوبیت و کیفیت کابین دوش اطمینان یابید و بعضاً از کابین دوش های آماده چینی که مرغوبیت و کیفیت مناسبی ندارند، استفاده نکنید. هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش، نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در قسمت‌های مختلف کابین دوش دیده شود. بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین حمام خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب یک گزینه باکیفیت باشید و تا جایی که مقدور است از بودجه خود کم نگذارید و کابین دوش­ های آماده چینی یا به اصطلاح ترک را نخرید.

هنگام خرید کابین دوش حتماً در مورد نحوه تحویل و نصب آن توسط شرکت سازنده پرس و جو کنید. کابین دوش خود را پس از تحویل و نصب به خوبی بررسی کنید و اگر مشکلی دیدید، همان جا با فردی که برای تحویل و نصب کابین آمده است، بازگو کنید و خواستار رفع آن شوید.

زیردوشی

«زیردوشی» صفحه‌ای پلاستیکی (فایبر گلاس) یا سرامیکی است که در زیر فضای دوش در کف حمام نصب می‌شود تا فضای دوش را از سایر فضاهای حمام جدا نماید. زیر دوشی ها در ابعاد مشخص و استاندارد و در شکل‌های مربعی، مستطیلی و گرد و با ارتفاع‌های مختلف و مشخص ساخته می‌شوند. می‌توان بر روی انواع مختلف زیر دوشی ها کابین دوش نصب نمود که در این صورت، نیازی به استفاده از سنگ لبه در زیر کابین دوش نمی‌باشد.

ابعاد زیر دوشی های استاندارد عبارتند از:

ـ زیر دوشی 90.90 گرد با پنل شاسی 

ـ زیر دوشی 120.80 مستطیلی با پنل شاسی

ـ زیر دوشی 70.70 مربعی با پنل شاسی

ـ زیر دوشی 80.80 مربعی با پنل شاسی

ـ زیر دوشی 100.80 مستطیلی با پنل شاسی

کابین دوشکابین دوش وان و جکوزیحمام شیشه ایکابین دوشدوردوشیحمام شیشه ایدوش کابیندوردوشی شیشه ایدرب شیشه ای حمامکابین دوش ریلیدوردوشی فریم لسدوردوشی جدیدپارتیشن شیشه ای حمامکابین دوش ثابتحمام شیشه ایکابین دوش طلاییکابین دوش ریلیکابین شیشه ای دوشدرب شیشه ای حمامکابین دوردوشی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات