ساخت کابین دوش | ساخت دوردوشی

شاید شما هم بخواهید بدانید که نحوه ساخت کابین دوش چگونه است و چه مراحلی باید انجام شود تا یک کابین دوش در منزل یا محل کار شما نصب گردد. شرکت آبشار کابین که تولید کننده انواع کابین دوش و دوردوشی می‌باشد، شما را در پاسخ به این پرسش راهنمایی می‌کند. در این مطلب می‌خواهیم شما را با مراحل ساخت کابین دوش که در لفظ عامیانه با نام‌های «دور دوشی»، «اتاق دوش»، «حمام شیشه ای»، «کابین حمام»، «پارتیشن دوش»، «پارتیشن حمام» و ... نیز شناخته می‌شود، آشنا نماییم.

مطمئناً شما به عنوان خریدار کابین دوش بهتر است با مراحل ساخت کابین دوش آشنا شوید؛ زیرا ما به عنوان تولید کننده کابین دوش باید یک کابین دوش متناسب با فضای شما بسازیم که با خواسته شما جور درآید. بنابراین، خواندن این مطلب می‌تواند ما را در انجام بهتر کارمان یاری دهد.

ویژگی‌های محل نصب کابین دوش

محل نصب کابین دوش باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که شما به عنوان خریدار کابین دوش باید قبل از اقدام برای خرید کابین دوش، این ویژگی‌ها را فراهم نمایید. این ویژگی‌ها عبارتند از:

1 ـ کف این مکان باید کاملاً عایق‌کاری شده باشد.

2 ـ این مکان باید دارای دیوارهای کاشی‌کاری شده باشد (دور دوشی). البته می‌توان به جای این کار از ورق‌های پی وی سی به عنوان محل نصب دوش و سایر تجهیزات نیز استفاده کرد (اتاق دوش).

3 ـ بهتر است کف این مکان دارای یک لبه سنگی یا سرامیکی به ارتفاع حداقل 5 سانتیمتر باشد. البته به جای این کار می‌توان از زیر دوشی نیز استفاده کرد.

4 ـ این مکان باید دارای لوله‌کشی فاضلاب دارای سیفون، کفشور دارای سیفون، لوله‌کشی آب سرد و گرم و ... با تمام شرایط لازم باشد.

ساخت کابین دوشکابین دوشکابین دوش اتاق خوابکابین دوش وان و جکوزیکابین دوش حمامقیمت کابین دوش

مراحل ساخت کابین دوش

ساخت کابین دوش شامل 9 مرحله می‌باشد. این مراحل عبارتند از:

1 ـ آماده‌سازی فضا برای نصب کابین دوش شامل انجام کامل کاشی‌کاری، نصب سایر وسایل داخل فضا و ترجیحاً ایجاد یک لبه سرامیکی یا سنگی در زیر فضای کابین دوش که باید توسط مشتری انجام گیرد

2 ـ بازدید کارشناسان شرکت از محل نصب کابین دوش و اندازه‌گیری ابعاد آن

3 ـ انتخاب نوع کابین دوش (شیشه ای یا طلقی ـ فریم لس یا فریم دار ـ درب کشویی یا لولایی) توسط مشتری

4 ـ انتخاب رنگ فریم و یراق آلات و نوع شیشه کابین دوش توسط مشتری

تمامی یراق آلات مصرفی از جنس استیل 304 یا برنج (کاملاً ضد آب و ضد زنگ) با کیفیت عالی و ضمانت 5 ساله و تمامی فریم‌های مصرفی از جنس آلومینیوم خالص ضخیم (کاملاً ضد آب و ضد زنگ) با رنگ کوره‌ای یا آبکاری آنادایز و ضمانت 5 ساله می‌باشند.

5 ـ تعیین هزینه ساخت، حمل و نصب کابین دوش توسط کارشناسان شرکت و صدور پیش فاکتور

6 ـ سفارش ساخت از طرف مشتری

7 ـ تولید کابین دوش توسط شرکت بر اساس ابعاد کابین دوش

تمامی شیشه‌های مصرفی از نوع سکوریت بوده و از کارخانه جام ایمن قزوین تهیه می‌شوند که یکی از بهترین کارخانه‌های تولید کننده شیشه در ایران است.

با توجه به سکوریت بودن شیشه‌های مصرفی، امکان هیچ گونه تغییری در آن‌ها وجود ندارد. بنابراین، توصیه می‌گردد در انتخاب کابین دوش دقت لازم را داشته باشید.

8 ـ نصب کابین دوش توسط کارشناسان شرکت در مدت حداکثر 4 الی 6 روز کاری بعد از سفارش مشتری

مستر شیشه ایکابین دوش ارزانشیشه حمامقیمت شیشه حمامپارتیشن دوش شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin