دور دوشی شیشه ای حمام

امروزه بسیاری از طراحان برای فضاسازی خانه‌ها از مصالح جدید و به خصوص، شیشه استفاده می‌کنند که هم زیبایی خاصی دارد و هم باعث بزرگتر دیده شدن خانه‌ها می‌شود. همچنین، علاوه بر حال و پذیرایی به حمام و سرویس بهداشتی نیز توجه ویژه‌ای دارند و از دوردوشی شیشه ای حمام استفاده می‌نمایند. منظور از دور دوشی حمام فضایی اتاق مانند است که در اطراف دوش حمام بر روی زیر دوشی، زمین، سکو یا لبه و یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و آن‌ها را به رختکن تبدیل نماید و ثانیاً گرما را در محیط حفظ و مانع از هدر رفتن آن گردد. دوردوشی شامل یک یا چند پانل شیشه ای یا طلقی ثابت و متحرک است.

دور دوشی حمام از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری شده در رنگ‌های مختلف (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی مات، طلایی براق و زیتونی براق)

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج در رنگ‌های مختلف

4 ـ انواع درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

در بین دور دوشی های شیشه ای و طلقی، دوردوشی شیشه ای جدیدتر و مدرن‌تر بوده و به دلیل زیبایی بیشتر، در طول سالیان اخیر مشتریان بیشتری را به خود اختصاص داده است. این نوع از دور دوشی ها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود. این مزایا و معایب می‌توانند به شما در انتخاب دوردوشی شیشه ای یا طلقی کمک کند؛ چرا که نمی‌توان پاسخ روشنی به این سؤال داد که دور دوشی شیشه ای بهتر است یا دور دوشی طلقی؟

دوردوشی شیشه ایدور دوشی طلاییدور دوشی شیشه ای

مزایای دور دوشی شیشه ای

از جمله مزایای دور دوشی شیشه ای نسبت به دور دوشی طلقی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1 ـ اجرا به صورت منحنی و خم

2 ـ مقاومت در برابر آتش

3 ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه‌های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می‌دهد

4 ـ قابلیت اجرای طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی دور دوشی

5 ـ دارا بودن جلوه‌ای خاص، زیبا و مدرن

معایب دوردوشی شیشه ای

از جمله معایب دوردوشی شیشه ای نسبت به دوردوشی طلقی نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 ـ عدم استفاده آسان در قوس‌هایی با ابعاد مختلف

2 ـ حمل و نقل دشوار به دلیل وزن زیاد؛ مخصوصاً در مورد شیشه سکوریت  10 میل (دور دوشی شیشه ای فریم لس)

3 ـ عدم قابلیت برش طرح‌های پیچیده

4 ـ جذب رطوبت بالا و لک شدن فریم‌ها؛ مخصوصاً فریم‌های طلایی و زیتونی

قیمت دور دوشی شیشه ایدور دوشی حمامقیمت دور دوشی حمام

انواع دور دوشی شیشه ای

شرکت آبشار کابین می‌تواند دور دوشی های شیشه ای خود را در 3 مدل مختلف طراحی و تولید نماید که در تمامی آن‌ها می‌توان از شیشه سکوریت در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا و یا سندبلاست شده استفاده نمود. این 3 مدل عبارتند از:

1 ـ دور دوشی شیشه ای مدل فریم دار ریلی

2 ـ دور دوشی شیشه ای مدل فریم لس ریلی

3 ـ دور دوشی شیشه ای مدل فریم لس لولایی

مدل فریم دار ریلی

در این مدل از دوردوشی شیشه ای از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در دور دوشی شیشه ای فریم دار از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ آنادایر بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی مات، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل از دور دوشی حمام از جنس استیل 304 یا برنج و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های آبکاری سفید، نقره‌ای براق، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند. دوردوشی فریم دار رایج‌ترین، استانداردترین و بهترین مدل دور دوشی است.

مدل فریم لس ریلی

در این مدل از دور دوشی شیشه ای حمام از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل 304 در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل از دور دوشی شیشه ای از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های آبکاری نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند. دوردوشی های فریم لس ریلی گران‌ترین مدل دور دوشی هستند.

مدل فریم لس لولایی

در این مدل از دور دوشی شیشه ای نیز از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل از دوردوشی شیشه ای حمام اعم از دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و ... نیز از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های آبکاری نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند. دور دوشی های فریم لس لولایی دارای ضعیف‌تری آب‌بندی هستند.

دور دوشی گرددور دوشی فریم لسدور دوشی ریلی

قیمت دور دوشی شیشه ای

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی شیشه ای بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای تولیدی این شرکت مشخص و ثابت نیست و به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل دوردوشی شیشه ای حمام:

دور دوشی شیشه ای از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اجرا می‌شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که همان طور که گفته شد، دور دوشی های شیشه ای شرکت آبشار کابین در 3 مدل تولید می‌شوند که در قیمت این محصول مؤثر هستند.

2 ـ ابعاد دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی های شیشه ای در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه ابعاد دور دوشی شیشه ای بزرگتر باشد، متراژ شیشه و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

3 ـ حمل و نصب:

دوردوشی شیشه ای باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای افزایش می‌یابد. البته اجرت نصب در تمام محل‌ها ثابت و وابسته به مدل دوردوشی شیشه ای است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دور دوشی شیشه ای می‌توانید پس از اندازه‌گیری تقریبی دور دوشی خود با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

09113578010 ـ 02177443675

دور دوشی ارزانکابین دوشکابین دوش ارزان قیمت

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin