دوردوشی حمام

آبشار کابین: طراحی، ساخت و اجرای انواع کابین و دور دوشی حمام با توجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات

با 20 سال سابقه تولید

دوردوشی ها در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از انواع دور دوشی ها که شاید از نظر خیلی‌ها بهترین مدل دوردوشی باشد، دور دوشی های شیشه ای فریم دار هستند. این نوع از دوردوشی ها فقط به صورت کشویی و در شکل‌های ال، صاف، نیم گرد و تمام گرد تولید و اجرا می گردند. دور دوشی ها را می‌توان بر روی سطح زمین، سکو، لبه، زیر دوشی، وان و جکوزی نصب نمود.

بعد از انتخاب دور دوشی حمام، نوبت به اندازه‌گیری دوردوشی می‌باشد. توصیه می‌شود قبل از سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید تا انتخابی مناسب با فضای حمامتان به شما پیشنهاد شود.

در دور دوشی های شیشه ای فریم دار، به دلیل فریم دار بودن و آب‌بندی بالا، نیازی به نصب یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نیست. ولی بهتر است این لبه سنگی را بر روی زمین نصب کرد تا باعث آب‌بندی بهتر دوردوشی شود.

در این نوع از دور دوشی های شیشه ای زمانی که عرض درب کم باشد، معمولاً از دستگیره‌های توکار استفاده می‌شود تا درب به طور کامل در پشت شیشه ثابت قرار گرفته و عرض بیشتری را برای رفت و آمد ایجاد کند. البته در برخی از موارد به دلیل این که عرض دوردوشی خیلی کم است، انجام این کار فایده‌ای نداشته و باید به جای آن از درب‌های تاشو استفاده کرد.

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) سوپر کلیر ۶ میل استفاده می گردد که درون فریم‌های آلومینیومی ضخیم و ضد آب و ضد زنگ قرار گرفته و به وسیله نوار محکم می گردند.

فریم‌های مورد استفاده در دوردوشی های شیشه ای فریم دار دارای آب‌کاری‌های متنوع (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق و زیتونی براق) هستند.

یراق آلات مورد استفاده در این نوع از دور دوشی ها همگی ضد آب و ضد زنگ (استیل ۳۰۴ یا برنج) و دارای آب‌کاری‌های متنوع (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق و زیتونی براق) هستند که به راحتی می‌توان با توجه به رنگ وسایل مورد استفاده در حمام نظیر شیر آلات، به انتخاب رنگ یراق آلات پرداخت.

در دوردوشی های شیشه ای فریم دار دو چرخ در پایین شیشه‌ها و دو یا سه چرخ در بالای شیشه‌ها (با توجه به عرض شیشه‌ها) قرار می‌گیرند. شکل فریم‌ها و نیز نحوه اجرای دور دوشی های شیشه ای فریم دار به گونه‌ای است که خارج شدن چرخ‌های بالایی از داخل فریم در اثر ضربه تقریباً ناممکن است.

لیست قیمت کابین دوشقیمت کابین دوش شیشه ایقیمت کابین دوش دست دومکابین دوش حمام جدیدلیست قیمت کابین دوشدوردوشی ریلیحمام شيشه ای

مزایای دور دوشی های شیشه ای فریم دار

دوردوشی های شیشه ای فریم دار نسبت به دور دوشی های شیشه ای فریم لس دارای مزایای متعددی هستند. این مزایا عبارتند از:

۱ ـ استفاده از شیشه‌های نشکن با ضخامت ۶ میلیمتر (استاندارد اروپا)

۲ ـ عدم اشغال فضای حمام در هنگام باز و بسته شدن، به دلیل ریلی بودن

۳ ـ قابلیت اجرا به صورت گرد (قوس دار)

۴ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۵ ـ استحکام بالا به دلیل فریم دار بودن

۶ ـ طول عمر بالای چرخ‌ها به دلیل سبک بودن شیشه

۷ ـ آب‌بندی بهتر به دلیل فریم دار بودن

۸ ـ قیمت کمتر، به این دلیل که قیمت دوردوشی های فریم لس بر اساس تعداد لولاها و بست‌های شیشه و آبگیرها محاسبه می‌شود و نیز ممکن است در دور دوشی های فریم لس نیاز به جک‌های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند.

۹ ـ عدم نیاز به ایجاد سنگ لبه یا سکو

دوردوشی شیشه ایکابین دوش گرد


پارتیشن حمامپارتیشن شیشه ای حمامپارتیشن دوشقیمت کابین دوش ایرانیدرب کشویی حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin