دور دوشی لولایی فریم لس 10mm

پیش از طراحی حمام و یا در هنگام باز سازی و حتی بعد از نصب سرامیک با ما تماس بگیرید. زیرا ما در هر فضایی کابین دوش و دوردوشی بسیار زیبا در کمترین زمان طراحی و اجرا می‌کنیم.

امروزه بعضی از حمام‌ها طوری طراحی می‌شوند که محل قرار گیری کابین حمام ال یا گرد را ندارند و به جای آن محلی با اشکال دیگر در حمام آن‌ها طراحی شده که از لحاظ کاربرد خیلی فضای بهتری برای دوش گرفتن به شما می‌دهد.

تحویل انواع کارهای سفارشی در 4 روز کاری

قیمت مناسب (قیمت همکار) با کیفیت عالی

آبشار کابین قادر است انواع کابین دوش و ودردوشی  در ابعاد و مدل‌های مختلف تولید کند.

مزایای استفاده از دوردوشی فریم لس

  • شیشه سکوریت 10 یا 8 میل که دارای مقاومت بسیار بالایی می‌باشد

  • یراق آلات استیل 304

  • قابلیت اجرا در اشکال مختلف

  • تمیز کردن راحت به دلیل نداشتن فریم

  • زیبایی

لطفا از بخش‌های دیگر سایت ما بازدید فرمایید

دوردوشی ایرانیقیمت دوردوشیکابین دوش حمام

دوردوشی

دور دوشی فضایی اتاق مانند می باشد که در اطراف دوش حمام یا بر روی وان و جکوزی نصب می شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. در کابین دوش های دست ساز یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام، نصب می شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.

قیمت دوردوشی و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی بر اساس سلیقه و فضای شما می باشد، نمی توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت دور دوشی به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل دور دوشی

2 ـ ابعاد دور دوشی

3 ـ حمل و نصب دور دوشی

و ...

کابین دوش اتاق خوابدور دوشی فریم لس

انواع دور دوشی

دور دوشی های شیشه ای تولیدی شرکت آبشار کابین در 3 نوع مختلف تولید می‌شوند:

1 ـ دوردوشی شیشه ای فریم دار ریلی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود. قاب مصرفی در این نوع از دور دوشی ها از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای بوده و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و ... ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشند.

2 ـ دوردوشی شیشه ای فریم لس ریلی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه های ثابت حرکت می‌کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از ریل‌ها، دستگیره‌ها، بست‌ها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

3 ـ دوردوشی شیشه ای فریم لس لولایی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و ... از جنس استیل 304 و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت 5 ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند.

در انواع مختلف دور دوشی های شیشه ای می توان از شیشه سکوریت در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) و یا سندبلاست شده (طرح‌های مختلف مات کننده غیر کارخانه‌ای) استفاده نمود.

تمامی دور دوشی های شیشه ای دارای 5 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.

در انواع مختلف دور دوشی های شیشه ای می توان به جای شیشه سکوریت از انواع دیگر شیشه نشکن نظیر شیشه لمینت نیز استفاده کرد.

دور دوشیکابین دوشحمام شیشه ایدوردوشیدور دوشی حمامقیمت دوردوشیدرب شیشه ای حمامدرب کشویی حمامکابین دوش ارزان قیمت

دور دوشیدرب شیشه ای حمامکابین دوش ایرانیدور دوشی گردحمام شیشه ایکابین دوشدرب شیشه ای حمامکابین وان و جکوزیکابین دوش ساده

کابین دوشدوردوشی ریلی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی و پارتیشن حمام، کشویی و بازشو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 / 10 میل یا طلق پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات، طراحی، ساخت و اجرای انواع کابین دوش های حمام با توجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می‌گیرد
رنگ‌بندی فریم: طلایی / سفید / استیل / نقره‌ای مات / زیتونی