سقف کاذب آسمان مجازی (چاپی)

امروزه «سقف کاذب» در ساختمان‌ها جزئی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. سقف‌های کاذب محلی برای عبور تأسیسات هستند که دسترسی به آن‌ها نیز بسیار مهم است. این سقف‌ها محلی برای نورپردازی نیز به حساب می‌آیند که اهمیت آن‌ها را دو چندان می‌کند.

امروزه با توجه به نیاز بازار، سقف‌های کاذب با پوشش طلق، پی وی سی و آلومینیوم در بین مردم و سازندگان ساختمان دارای محبوبیت بیشتری می‌باشند. البته سقف‌های کاذب با متریال‌های دیگری نظیر گچ، چوب، شیشه و ... نیز ساخته می‌شوند. سقف‌های کاذب را می‌توان با ترکیبی از مصالح (مثلاً ترکیب چوب و شیشه) نیز اجرا نمود.

سقف‌های کاذب از نظر نورپردازی به دو دسته دکوراتیو و غیر دکوراتیو تقسیم‌بندی می‌شوند که در این بین، سقف‌های کاذب دکوراتیو با نورپردازی‌های خاص پرطرفدارتر هستند.

از سقف‌های کاذب می‌توان در سرویس بهداشتی، حمام، اداره، آشپزخانه، نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت)، استخر، لابی، تالار و ... استفاده نمود.

علاوه بر این‌ها، می‌توان سقف‌های کاذب را از نظر شیوه اجرا نیز به دو دسته یکپارچه و شبکه‌ای (مشبک) طبقه‌بندی نمود.

سقف کاذب آسمان مجازی حمامسقف کاذب چاپی حمامسقف کاذب لابیسقف کاذب آسمان مجازیقیمت سقف کاذب آسمان مجازیسقف کاذب آسمان مجازی ارزانسقف کاذب آسمان مجازی پاسیوسقف کاذب چاپی

ویژگی‌ها و موارد کاربرد سقف‌های کاذب آسمان مجازی (چاپی)

«آسمان مجازی» در واقع همان سقف کاذب پلکسی گلاس می‌باشد که طرح‌های مختلفی بر روی آن ایجاد شده است. آسمان مجازی امروزه در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف بسیار پر طرفدار است. در این نوع از سقف‌های کاذب امکان نور پردازی از بالای سقف وجود دارد و ضمن ایجاد زیبایی خاص، باعث کوتاه شدن ارتفاع نمی‌شوند و شما آن را احساس نمی‌کنید. برای دسترسی به فضای بالای این سقف‌های کاذب نیازی به متخصص نیست و می‌توان خیلی ساده با بلند کردن طلق‌ها، آن‌ها را جابجا و به فضای بالای آن‌ها دسترسی پیدا کرد. سقف‌های کاذب آسمان مجازی علاوه بر مقاومت و دوام بالایی که دارند، بسیار زیبا و چشم‌نواز هستند.

از سقف‌های کاذب آسمان مجازی معمولاً در آشپزخانه، لابی، پاسیو، استخر و تراس استفاده می‌شود.

قیمت سقف کاذب چاپیسقف کاذب چاپی ارزانسقف کاذبسقف کاذب استخرقیمت سقف کاذبقیمت سقف کاذب آسمان مجازی حمامسقف کاذب اداری

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی و پارتیشن حمام، کشویی و بازشو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 / 10 میل یا طلق پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات، طراحی، ساخت و اجرای انواع کابین دوش های حمام با توجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می‌گیرد
رنگ‌بندی فریم: طلایی / سفید / استیل / نقره‌ای مات / زیتونی