کابین دوش | دور دوشی

امروزه یکی از قسمت‌های مهم دکوراسیون داخلی، کابین دوش حمام و پارتیشن حمام است. کابین دوش حمام به دو نوع دور دوشی حمام و اتاق دوش تقسیم می‌شود. دوردوشی حمام فضایی اتاق مانند است که در اطراف دوش حمام بر روی سطح زمین، سکو، لبه، زیر دوشی، وان و جکوزی قرار می‌گیرد تا مانع از خیس شدن سایر قسمت‍‌های حمام شود و از هدر رفتن گرما جلوگیری نماید. اتاق دوش فضایی اتاق مانند است که در فضایی به جز حمام قرار می‌گیرد تا فضایی برای استحمام به وجود آورد (مثلاً در آرایشگاه‌ها، اتاق‌های خواب و باشگاه‌ها). پارتیشن حمام نیز یک پانل شیشه ای ثابت است که در کنار دوش بر روی سطح زمین، سکو، لبه، زیردوشی، وان و جکوزی قرار می‌گیرد تا مانع از خیس شدن سایر قسمت‌های حمام شود.

آبشار کابین با سابقه 20 ساله یکی از تولیدکنندگان انواع کابین دوش حمام، دوردوشی حمام، اتاق دوش و پارتیشن حمام (پارتیشن دوش) می‌باشد. تمامی این محصولات دارای تنوع مدل و رنگ‌بندی هستند.

کابین دوش ها به دو صورت طلقی (با طلق پلکسی گلاس) و شیشه ای (با شیشه سکوریت) تولید می‌شوند. کابین دوش های شیشه ای می‌توانند به دو صورت فریم دار (با درب ریلی و تاشو) و فریم لس (با درب ریلی و لولایی) تولید گردند.

تمامی فریم‌های مصرفی از جنس آلومینیوم خالص و آب‌کاری شده در رنگ‌های مختلف هستند.

رنگ بندی فریم‌ها: سفید ـ نقره ای مات ـ نقره ای براق (کروم) ـ طلایی براق ـ زیتونی براق

تمامی شیشه‌های مصرفی از نوع سکوریت سوپر کلیر با ضخامت 6 میلیمتر، 8 میلیمتر و 10 میلیمتر هستند و در رنگ‌های ساده، دودی و برنزی به صورت شفاف، ساتینا و سندبلاست شده (با قابلیت ایجاد طرح دلخواه شما بر روی شیشه) موجود می‌باشند.

هنگام طراحی حمام قسمتی را برای دوش، قسمتی را برای توالت فرنگی و قسمتی را برای روشویی در نظر بگیرید و نگران خیس شدن روشویی و توالت فرنگی خود نباشید.

کلیه یراق آلات مصرفی در محصولات آبشار کابین دارای 5 سال ضمانت و کاملاً ضد آب و ضد زنگ (استیل 304 و برنج) می‌باشند

10 سال خدمات پس از فروش

ساخت و اجرای انواع کابین دوش حمام در 4 روز کاری انجام می‌گیرد.

درب شیشه ای حمامدوردوشی ریلیکابین دوش شیشه ایکابین دوش ترک

عوامل موثر بر قیمت کابین دوش یا شیشه حمامی

از جمله عوامل مؤثر بر قیمت کابین دوش که با نام «شیشه حمامی» یا «حمام شیشه ای» نیز شناخته می‌شود، نوع و رنگ فریم، ضخامت و رنگ و نوع شیشه سکوریت و جنس و رنگ یراق آلات مصرفی است. فریم و یراق آلات مصرفی باید از جنس آلومینیوم یا استیل 304 یا موارد مشابه باشند که در داخل حمام زنگ نزنند.

مبلغ کابین دوش، پارتیشن حمام، شیشه حمامی و دور دوشی اغلب بر اساس متر مربع تعیین می‌شود.

حدود قیمتی که باید برای یک حمام شیشه ای یا کابین دوش با ابعاد استاندارد در نظر گرفت، بین 1.100.000 تا 1.900.000 تومان است. بیشتر دور دوشی های حمام بین 2.5 تا 4 متر مربع می‌باشند که در قیمت کابین دوش تأثیرگذار می‌باشد.

توصیه متخصصان آبشار کابین این است که به جای استفاده از زیردوشی با ساخت یک لبه یا سکوی سرامیکی یا سنگی، این قابلیت فراهم شود که کابین دوش یا همان شیشه حمامی بر روی لبه یا سکو نصب شود تا هم باعث آب‌بندی بهتر شود و هم هزینه‌ای برای خرید زیر دوشی پرداخت نشود. زیرا اغلب زیر دوشی های فایبر گلاس ـ چه ایرانی و چه خارجی ـ  بعد از گذشت چند سال دچار ترک‌های ریز می‌شود؛ مگر این که از زیر دوشی های سرامیکی استفاده گردد. علاوه بر این، زیرِ زیر دوشی به دلیل عدم دسترسی و تاریک بودن، محل تجمع سوسک و باکتری و بسیاری از کثیفی‌ها و لجن‌هاست. بنابراین، ما پیشنهاد می‌کنیم تا حد امکان از زیر دوشی استفاده نکنید.

زیردوشیکابین دوش حمامدرب شیشه ای حمامکابین حمام

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin