بلاگ

زیبا ترین سقف های جهان (قسمت آخر)

بازار مرکزی، والنسیا (اسپانیا)

در والنسیا، در حالی که منتظر وقت خود در بازار مرکزی هستند، می توانند از لذتی لذت ببرند که به جای غذا دادن به بدن، روح را تغذیه می کند، وقتی به بالا نگاه می کنند و سقف آهنی مدرنیستی باشکوهی را می بینند که نور را به داخل محفظه می دهد. از رنگ های پاستلی برای نشان دادن اشکال استفاده می کند.

تالار آینه، ورسای (فرانسه)

در تالار آینه‌های ورسای، وقتی برای اولین بار از آن بازدید می‌شود، مانند مکان‌های کمی تأثیر می‌گذارد. آینه‌ها در یک طرف و پنجره‌ها از سوی دیگر، سقفی پر از لوسترهای کریستالی غول‌پیکر و نقاشی‌های چارلز لو برون و آتلیه‌اش را نگه می‌دارند، پرتره‌ای فوق‌العاده از سلطنت لویی چهاردهم به مساحت 1000 متر مربع.

گنبد تالار سفیران آلکازار رئال، سویل (اسپانیا)

بر روی مقرنس های طلایی، نیم کره ای قرار دارد که گنبد تالار سفیران آلکازار واقعی سویا را تشکیل می دهد. در گذشته بنا به دلایل واضحی به عنوان نیمه اتاق بهتر شناخته می شد و دقیقاً گنبد چوبی آن است که توجه این قسمت از محوطه پالاتین را معطوف می کند، کار پر زحمتی که دیگو روئیز نجار را در سال 1427 به منصه ظهور رساند.

آبشار کابین

اقامتگاه وورزبورگ، وورزبورگ (آلمان)

هنگام بالا رفتن از پله‌های اقامتگاه وورزبورگ مراقب باشید که سفر نکنید زیرا ضربه‌های قلم موی جیووانی باتیستا تیپولو را روی سقف می‌بینید. این نقاشی با 670 متر مربع بزرگترین نقاشی دیواری در جهان است که در آن اسقف در چهار قاره شناخته شده نمایش داده شده است.

گنبد کلیسای سنت پیتر، رم (ایتالیا)

گنبد سن پدرو با کمی بیش از 136 متر فاصله از زمین تا قله، مرتفع ترین گنبد در جهان است. طراحی شده توسط میکل آنژ، او چنین شگفتی مهندسی را زیر نور گنبد سانتا ماریا دل فیوره در فلورانس و پانتئون آگریپا، همچنین در باشگاه ضبط، تصور کرد.

معبد راماناتا سوامی، رامسوارام (هند)

رنگ سقف معبد راماناتا سوامی در شهر رامسوارام را فراگرفته است، به ویژه در راهروی آن، طولانی ترین راهرو در هند با 1219 متر، حکاکی شده در سنگ و تزئین شده با رنگ های قوی و روشن. این یکی از مقدس ترین نقاط کشور است، یک مکان زیارتی با اهمیت برای هندوئیسم همراه با بنارس.

هتل اتریوم گرند حیات، شانگهای (چین)

وقتی به دهلیز هتل Grand Hyatt در شانگهای نگاه می کنید، احساس می کنید داخل یک موشک با روکش طلا هستید. حدود 115 متر در سقوط آزاد، فاصله بین طبقه 56، جایی که دهلیز در آن قرار دارد و ما وقتی به بالا نگاه می کنیم، و طبقه 87 را پوشش می دهد.

مسجد ایاصوفیه، استانبول (ترکیه)

سقف ایاصوفیه دارای تاریخ رومی، بیزانسی و عثمانی است که به صورت یکی در می آیند. سه بار کلیسا قبل از اینکه مسجد باشد، گنبد آن یک شاهکار مهندسی بود که مدل کلیسا را ​​تغییر داد تا طرحی متمرکز در اطراف آن ایجاد شود. با پشتوانه چهار آویز، شاعران کمی نبودند که می گفتند انگار در هوا معلق است. نور بقیه کارها را با انعکاس پرتوهای خود بر روی هزاران کاشی طلایی که کل فضای داخلی آن را تزئین می کند، انجام می دهد.

کلیسای سنت یوهان نپوموک، امunich (آلمان)

در کلیسای سنت یوهان نپوموک مونیخ، که بیشتر به نام آسام کیرشه شناخته می شود، ادای احترامی به فضای ترسناک باروک است. در نیمه اول قرن هجدهم توسط خانواده ای سرشناس به عنوان یک کلیسای خصوصی ساخته شده است. امروز می توانید به داخل آن بروید و با این نمایش نقاشی، معماری و مجسمه سازی در یک جا کاملاً غافلگیر شوید.

تالار گوتیک تالار شهر بروژ (بلژیک)

این طاق چشمگیر یک احیاء نیست، یک پوشش گوتیک اصیل است. سقف تالار گوتیک تالار شهر بروژ که به طرز باورنکردنی حفظ شده است، بین سال های 1376 تا 1421 ساخته شد و آن را به یکی از زیباترین ساختمان های چوبی در بلژیک تبدیل کرد. با رنگ طلایی و تکمیل شده با نقاشی های دیواری روی دیوارهای آن، قرار ملاقاتی است که در این شهر زیبا و رمانتیک از دست نمی رود.

غار لودی یان، گویلین (چین)

گروهی از پناهندگان فراری در سال 1940 از نیروهای امپراتوری طلوع خورشید به این غارها پناه بردند، نوعی رویای استالاگمیت و استالاکتیت که در استان گویلین به فراموشی سپرده شده بود. این کشف مجدد یک بار دیگر یکی از شگفتی های طبیعی اعماق چین را آشکار کرد، غاری آهکی که بر اساس کتیبه های موجود در داخل آن با جوهر در زمان سلسله تانگ، در قرن هشتم، در گذشته بسیار جذاب بود. غار Lúdí Yán یا همان غار رید فلوت امروزه یک جاذبه گردشگری تمام عیار است که سالانه هزاران گردشگر را به سمت خود جذب می کند که مایل به ورود به این غار به روش های غیر ممکن هستند. یک پارک موضوعی کامل در قدرت و شکل.

سن پائولو فوئوری لمورا، رم (ایتالیا)

کلیسای بزرگ دیگر %%Rome%% {.Apple-style-span} پس از %%Saint Peter%% {.Apple-style-span} این یکی، San Paolo Fuori le Mura است. صومعه ای چشمگیر تقدیم شده به رسول %%Saint Paul%% {.apple-style-span} که در اینجا دفن شده است. بنابراین این کلیسا مورد زیارت مقدس و البته به دلیل زیبایی چشمگیرش هنری است. باور کنید نمی توانید از نگاه کردن به بالا دست بردارید.

Gare Du Palais، کبک (کانادا)

ایستگاه قطار Du Palais در شهر کبک به این دلیل نام سلطنتی خود را دریافت کرده است که معمار آن از قلعه نزدیک د فروتناک برای ساخت آن الهام گرفته است. همه مسافرانی که در آنجا منتظر حرکت قطارشان هستند، زیر سقفی متنوع از شیشه‌های رنگی و لامپ‌های آرت دکو راه می‌روند که در بیش از یک بار تقریباً باعث شده است کسی آن را گم کند.

سنت شاپل، پاریس (فرانسه)

Sainte Chapelle که بخشی از قصری بود که اکنون ناپدید شده است، در سراسر جهان به دلیل شیشه های رنگی دیدنی خود که دو سوم کل دیوارهای کلیسا را ​​پوشانده است، مشهور است. اعجوبه ای از مهندسی گوتیک از اواخر قرون وسطی، که به عنوان دوره تابشی تعمید داده شد، که توانست دیوارها را سبک کند تا اجازه ورود نور از بیرون را بدهد و همه چیز را با درخشش شیشه های رنگی بپوشاند. لویی نهم، پادشاه فرانسه، که بعداً به عنوان قدیس شناخته شد، آن را برای نگهداری آثار عیسی مسیح که خودش از سرزمین مقدس آورده بود ساخته بود.

ما در تیم آبشار کابین علاوه بر ساخت زبا ترین و با کیفیت ترین کابین دوش ها می توانید با ارائه سقف های کاذب خود محیط زندگی شما را زیبا تر از همیشه کنیم…

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *