بلاگ

حمام هتل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اتاق های هتل و حمام آنها. چگونه فضاهای آرامش و آسایش ایجاد کنیم؟

طراحی حمام هتل یک کار دقیق است. حمام با طراحی خوب، به روز و مراقبت شده، جذابیت بیشتری را در انتخاب هتل برای اقامت ایجاد می کند، زیرا مکمل و ارزش مجدد اتاق است و یکی از اتاق هایی است که مشتری از بازدید خود بیشتر به یاد می آورد.

کلید دکوراسیون و تجهیزات در حمام هتل

در دسترس و راحت!

محصولاتی که در آن نصب می شود نیز باید اولویت های بهداشتی و مراقبتی مهمانان را برآورده کند. شرط بندی روی فناوری و پایداری نیز هنگام طراحی این اتاق ضروری است.

وقتی وارد اتاق هتل می شویم، تقریباً بلافاصله می رویم تا ببینیم حمام چگونه است. طراحان داخلی این را می دانند و بیشتر و بیشتر، جزئیات خلاقانه ای را به کار می برند تا کاربران آینده را شگفت زده کنند. برای مثال، در حال حاضر، یافتن مخزن سرامیکی سنتی که در حمام هتل دیده می‌شود، از دیدگاه مشتری ناامیدکننده است. از آنجایی که او انتظار دارد به او یک حمام معمولی پیشنهاد شود یا زمانی که کابین دوش مجهز را میبیند شگفت زده خواهد شد.

از طرفی حمام ها خود گویای میزان سلامت و بهداشت یک مکان هستند. هنگامی که مشتری وارد حمام مؤسسه ای می شود که قرار است چند روز در آن اقامت داشته باشد، ضروری است که اولین برداشت او تمیز و بهداشتی بودن حمام باشد.

علاوه بر این، همچنین بسیار مهم است که مواد همه عناصر یکسان از نظر زیبایی شناسی ترکیب شوند تا محیطی هماهنگ و آرام ایجاد کنند. شیرها و توالت ها باید کاربردی، تمیز و ضدعفونی آسان، کم مصرف و تولید شده با مواد پایدار باشند. روشنایی، تهویه مطبوع و استخراج نیز باید کافی باشد. نصب صحیح برای جلوگیری از انتقال صدا به اتاق ها و به حداقل رساندن خطر نشتی و رطوبت ضروری است.

آبشار کابین

  اتاق هتل با حمام مدرن

قطعات و توزیع سرویس بهداشتی هتل

جدای از فضا و توزیع، ضروری است که کاربردها و نیازهای متعددی را که هر حمام دارد در نظر گرفت، زیرا اتاق یک نفره با اتاق دو نفره یا سوئیت یکسان نیست. از جمله عناصر کلیدی موجود در این اتاق می توان به سینی دوش، صفحه نمایش، وان حمام، سینک، توالت و شیرها اشاره کرد.

بسیاری از طراحان داخلی فکر می کنند که حداقل ضروری یک منطقه لباسشویی خوب، راحت و کارآمد، با یک آینه بزرگ و بالاتر از همه، نور خوب است. همچنین لوازم مورد نیاز مانند آینه ذره بین یا سشوار را داشته باشید. دوش در مرکز قرار گرفته است، بله، با یک پارتیشن شیشه ای، و با یک آبپاش خوب، که یک اثر باران آرامش بخش را ارائه می دهد. همچنین توصیه می‌شود که بقیه توالت‌ها برای سهولت در نظافت معلق باشند.

عنصر کلیدی حمام بدون شک شیرها هستند. علاوه بر این که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، به اتاق شخصیت می بخشد. ما شیرهای آب را در سینک، قیمت، وان حمام یا دوش پیدا می کنیم. به طور خلاصه، این محصول است که وظیفه یکسان سازی فضا را بر عهده دارد.

یکی از تکراری ترین توزیع ها، و هر زمان که فضا اجازه می دهد، استفاده از سه دیوار است، یکی برای هر عنصر: سینک، وان حمام/دوش و توالت، و آزاد گذاشتن دیوار درب، یا قرار دادن انبار. و اگر حمام کوچک است؟ مشکلی نیست. استفاده از حتی کوچکترین حمام بسیار آسان است تا زمانی که تنوع مناسبی از محصولات داشته باشید. این در مورد نصب محصولاتی است که به بیش از یک نیاز پاسخ می دهند. یک مثال: ما می‌توانیم با استفاده از توالت دوش که به عنوان توالت و بیدی عمل می‌کند، در فضا صرفه‌جویی کنیم، ماژول‌هایی برای توالت‌های آویزان که با ادغام مخزن در دیوار، فضایی را فراهم می‌کنند.

وقتی صحبت از اتاق‌ها، سوئیت‌ها یا ویلاهای لوکس می‌شود، وان حمام همیشه نقش اساسی را ایفا می‌کند، چه در سنتی‌ترین نسخه آن و چه در وان‌هایی با پیشرفته‌ترین هیدروماساژ. حتی در لوکس ترین موارد، مینی استخرها تعبیه شده اند.

بیشترین درخواست زیبایی شناسی

در یک هتل، حمام ها معمولا دارای خطوط بسیار خالص و حضور گسترده ای از شیشه هستند. مجموعه‌های مینیمالیستی و طبیعی همچنان غالب هستند، اما عناصر بیشتر و بیشتری از خطوط زیبایی‌شناختی مختلف معرفی می‌شوند تا اصالتی به اتاق بدهد.

روند فعلی برای فضاهای جادار و دوش ها با ستون های قابل تنظیم ارتفاع و دوش های دو کاره با سیستم آبشار است. به طور خلاصه، هدف ایجاد یک منطقه آبگرم در حمام است که در آن سر دوش‌های بزرگ، آب درمانی و کروموتراپی به قطعات رویایی تبدیل می‌شوند که برای برآورده کردن خواسته‌های کاربران محقق می‌شوند.

با توجه به پرکاربردترین مواد و پرداخت ها، باید به فولاد ضد زنگ و مواد مصنوعی سطح جامد اشاره کرد. در مورد رنگ ها، در تجهیزات بهداشتی برای هدر بخش هتل، رنگ سفید همچنان رنگ اصلی مواد مختلف است. در پوشش‌ها، گزینه‌های متنوع‌تری برای مواد و پرداخت‌ها وجود دارد، که رنگ‌های بژ و خاکستری در این روند وجود دارد.

سنگ مرمر و چوب دو مورد از پرکاربردترین مواد هستند. در حالی که اولی متانت و ظرافت را به ارمغان می آورد، دومی گرم است و در تضاد با توالت های سرامیکی سفید، قیمت ها و وان حمام است. بدون شک، اگر در مورد شیرآلات صحبت کنیم، مشکی و طلایی در نبرد با کروم کلاسیک پیروز می‌شوند، هرچند بدون جانشینی آن. سایه های دیگر مانند برنز یا رز طلایی نیز تقاضای زیادی دارند.

رنگ‌های مات نیز شایسته ذکر هستند، زیرا برای عناصری مانند دکمه‌های فشاری مخزن همسطح نصب شده ایده‌آل هستند. همچنین نسخه هایی با روکش مات ضد اثر انگشت به راحتی تمیز می شود که تمیز کردن را آسان تر می کند. از آنجایی که هیچ اثر انگشتی روی سطح باقی نمی ماند، می توان آن ها را به سادگی با دستمال مرطوب تمیز کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *